Chcete slevu 100 Kč
na první nákup?
ANO
NE

Doprava a platba

✓ DOPRAVA ZDRAMA při nákupu nad 1 200 Kč

 Doručení na více než 8 500 výdejních míst po celé ČR 

✓ Rychlé dodání s možností sledování stavu zásilky

Final

___________________________________________________________

 

ZPŮSOB DOPRAVY

Zásilkovna - výdejní místa                         ZDARMA nebo 79,- Kč

Kurýrní služba Zásilkovna Vám zajistí rychlé dodání balíku během 1-3 dnů na jedno z více než 3000 výdejných míst po celé ČR. Jednoduše stačí vybrat v objednávce pobočku Zásilkovny, na kterou chcete zboží poslat. Ta Vás následně informuje prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu o připravené zásilce, kterou můžete vyzvednout do 7 dnů. Mezitím lze zásilku sledovat také online na webu nebo přímo v mobilní aplikaci.

__________________________

Zásilkovna - na adresu                               ZDARMA nebo 99,- Kč

Balík doručíme na Vámi určenou adresu. Doba dodání trvá 1-3 dny od odeslání objednávky. U této služby Zásilkovna vybere toho nejvýhodnějšího dopravce z jejích smluvních partnerů.

__________________________

PPL - výdejní místa                                         ZDARMA nebo 75,- Kč

Kurýrní služba PPL Vám zajistí rychlé dodání balíku během 1-3 dnů na jedno z více než 2700 výdejných míst po celé ČR. Jednoduše stačí vybrat v objednávce pobočku PPL ParcelShop, na kterou chcete zboží poslat. PPL Vás následně informuje prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu o připravené zásilce, kterou můžete vyzvednout do 7 dnů.

__________________________ 

PPL - doručení na adresu                           ZDARMA nebo 109,- Kč

Den před doručováním zásilky obdržíte informativní email, který obsahuje všechny informace o zásilce. Řidič PPL vás bude v den doručení zásilky kontaktovat formou SMS na vámi uvedené tel. číslo s časem předání. V případě neúspěšného doručení bude vaše zásilka uložena na nejbližším PPL ParcelShopu, o čemž budete informováni prostřednictvím SMS. Zásilka zde bude uložena po dobu 7 dní k vyzvednutí dle provozní doby ParcelShopu.

__________________________ 

GLS - výdejní místa                                       ZDARMA nebo 59,- Kč

Kurýrní služba GLS Vám zajistí rychlé dodání balíku během 1-3 dnů na jedno z více než 1000 výdejných míst po celé ČR. V okamžiku doručení do výdejního místa příjemce obdrží SMS, případně SMS zprávu s informací o tom, že je balík připraven k vyzvednutí. Zpráva obsahuje také PIN kód pro vyzvednutí balíku a případnou výši dobírky, je-li na balíku zadána.Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného ParcelShopu.

__________________________ 

GLS - doručení na adresu                           ZDARMA nebo 119,- Kč

Balík doručíme na Vámi určenou adresu. Doba dodání trvá 1-3 dny od odeslání objednávky. Řidič GLS vás bude v den doručení zásilky kontaktovat formou SMS na vámi uvedené tel. číslo s časem předání. Pokud se doručení balíku nezdařilo, podnikne GLS v následujících 5 pracovních dnech další pokus o jeho doručení. 

___________________________________________________________

 

ZPŮSOB PLATBY

Objednané zboží lze platit několika formami dle výběru zákazníka.

 

Dobírka                                                         příplatek 49,- Kč

Za zboží zaplatíte při přebírání zboží od doručovatele. Částku uhradítena pobočce Zásilkovny nebo přímo na pobočce pošty, kde je vaše zásilka uložena. Na výdejních místech lze platit v hotovosti, na vybraných i platební kartou.

__________________________
 
Převod na bankovní účet
 
Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Před odesláním platby si prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje. Berte prosím na vědomí, že zboží zasíláme ve chvíli, kdy je částka připsána na účet. Převod může trvat až 3 dny. Pokud chcete odeslání Vaší objednávky urychlit, pošlete nám e-mailem potvrzení o dokončené platbě.

Číslo účtu: 6889068890/2010   (CZK)

                         80000990/2010   (EUR)

__________________________

Platba online přes GoPay (online kartou)

Zprostředkovaná platba online umožňuje okamžitou platbu za objednávku. V případě, že se platba online nepodaří, v e-mailu o vytvoření objednávky naleznete tlačítko pro opětovnou platbu. 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.